Yunanistan Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay

Yunanistan gaziantep adana konsolosluk iletişim

Yunanistan Vizesi Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay-Mersin

Visa Center Global Vize Hizmetleri, Yunanistan Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep Ofisinden sevgiler.

Yunanistan, ortak kültür, insanlık ve yaşam standartlarına sahip olduğumuz, komşu ülkelerimizden biri. Osmanlı İmparatorluğu boyunduruğu altında, yaklaşık 363 yıl boyunca var olan ve Osmanlı kültürünün de bir parçası olan Yunanistan, 1. Dünya Savaşı’nın patlak vermesini fırsat bilip, Osmanlı tarihinden kopmuş oldu. Balkanlar’da, diğer Avrupa ülkeleri ve Rusya sayesinde Osmanlı’dan ayrılabilen Yunanistan, bugün yemeklerine kadar Türk kültürünü yansıtıyor olmakla beraber, Türk Bordo Pasaportlu vatandaşlara vize karşılığı ülkeye giriş hakkı tanıyor.

Yunanistan, uzun yıllardır Avrupa Birliği’nin bir parçası. Ülkenin en önemli gelir kaynağı, hepimizin bildiği gibi turizm. Turizm sektöründe Türkiye’nin de en önemli rakipleri arasında yer alan Yunanistan, özellikle Ege Adaları sayesinde bu alanda büyük gelirler elde ediyor. Eğer Yunan Adaları ya da Yunanistan seyahat planınız varsa, Schengen vizesi alarak hem komşu ülkeye hem de Schengen ülkelerine giriş sağlayabilirsiniz. Gaziantep’ten Yunanistan’a uzanan yolculukta, Yunanistan Vize Başvuru Merkezi ofislerimiz hizmetinizde.

Yunanistan Vize Başvuru Merkezi – Adana

Adana’dan tatil planlarınız ya da farklı bir ihtiyaç doğrultusunda Yunanistan’a ve Avrupa’ya gitmeniz gerekirse, bu durumda hiç vakit kaybetmeden Yunanistan Vize Başvuru Merkezi, Adana şubemizi ziyaret edebilirsiniz. Vize Başvuru Merkezi olarak siz saygıdeğer misafirlerimize hem bilgi hem evrak listesi hem de danışmanlık hizmeti sağlayabiliyoruz.

Yunanistan Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay

Yunanistan Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay

Tarafınıza iletmiş olduğumuz evrak listesini hazır edip, bu defa siz bizlere iletirseniz, Yunanistan vizesi almak için hemen harekete geçebiliriz. Hızlı ve etkin bir biçimde mevzuatlarına hakim olduğumuz vize süreci sayesinde, sizlerde Schengen Yunanistan vizesi elde edebilirsiniz. Bu vize ile yalnızca Yunanistan’a değil, Avrupa ülkelerine seyahat edebileceğiniz de unutmayın.

Yunanistan Vize Başvuru Merkezi – Hatay

Hatay ve çevre illerde bulunan misafirlerimize özel, Yunanistan vizesi imkânından faydalanmak adına Yunanistan Vize Başvuru Merkezi, Hatay ofisimiz hizmetinizde. Yunanistan vizesi almak (Schengen vizesi) için şahsen ofislerimize gelebilir, işlemlerinizi danışmanlarımıza yaptırabilir, konsolosluk randevunuzu edinebilir ve ihtiyaç duyulan vize başvuru formunu bizlerin yardımı ile doldurabilirsiniz. Bu sayede hataya mahal vermeyen bir hizmet almakla birlikte, vize işlemlerinizin sekteye uğramasına da engel olursunuz. Hatay Vize Başvuru Merkezi ofisimizde çalışan yetkililerimiz, güncel vize mevzuatlarına hakim olmakla birlikte, Yunanistan için gerekli olan 2023 vize başvuru bedellerini de liste halinde tarafınıza iletecektir.

Yunanistan Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay

Yunanistan Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay

Yunanistan Vize Başvuru Merkezi – Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Vize Başvuru Merkezi ofisimiz ile birlikte, başvurmak istediğiniz Yunanistan vizesi için harekete geçebilir ve uzman danışmanlar eşliğinde kusursuz bir vize başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Bir anlamda Yunanistan Vize Başvuru Merkezi de sayılabilecek olan Kahramanmaraş ofisimiz, sizlere bu konularda uzun yılların tecrübesi ile eşlik eden uzmanlar ile hizmet sağlayacaktır. Yapacağınız başvuru öncesinde ücretsiz analizler yapılmakla birlikte, sizler için en uygun vize türü belirlenecek ve buna uygun evrak listesi hazırlanacaktır.

Yunanistan vizesi almak üzere ihtiyaç duyacağınız başvuru belgeleri arasında;

  • Pasaport,
  • Biyometrik fotoğraf
  • Vize başvuru formu
  • TC Kimlik kartı ön ve arka yüz fotokopileri
  • Pasaportunuzun her sayfasına ait fotokopiler
  • Otel ve uçak rezervasyon evrakları
  • Masraflarınızı karşılayacağınız banka hesap özeti

Gibi yer almakla birlikte, konsolosluk tarafından ek belge talebinde bulunabileceği de aklınızda bulunsun.

Yunanistan Vize Başvuru Merkezi – Mersin

Neden ve ne için Yunanistan vizesi almak istediğiniz, sadece sizin alabileceğiniz bir karar. Ancak, almış olduğunuz karar neticesinde doğru başvuru yapamazsanız, verdiğiniz kararın bir anlam ve önemi bulunmaz. Bu doğrultuda, eksik bilgilendirilmiş olmanız ya da hatalı bilgilendirilmiş olmanız ise vize reddi almanıza kadar giden yolda, sizi bağlayan etkenler arasında bulunur. Eğer Mersin’de böyle bir problem yaşıyor ve çıkar yol arıyorsanız, Yunanistan Vize Başvuru Merkezi, Mersin Ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Etkin, pratik ve hızlandırılmış vize hizmetleri sunan Vize Başvuru Merkezi olarak, siz değerli misafirlerimizi dinlemek, amacınıza uygun Yunanistan vizesi türünü tespit etmek ve ilgili vizeye başvurmak üzere, tüm sorularınıza yanıt buluyoruz.

Yunanistan Vize Başvuru Merkezi – Şanlıurfa-Diyarbakır-Elazığ

Hizmetlerimiz kapsamında, Güneydoğu’da Şanlıurfa’da Vize Başvuru Merkezi ofisimiz ile faaliyet gösteriyor, Şanlıurfa ve bölge halkına vize hizmeti götürüyoruz. Şanlıurfa’dan Yunanistan vizesi alabilmeniz için Yunanistan Vize Başvuru Merkezi hizmeti sunduğumuz şubemizde, akıllara takılan sorulardan, vize için gerekli evraklar listesi gibi bilinmezlere kadar, her konuda yardımcınız oluyoruz.

Gündelik hayatın stresine, vize başvuru stresi eklenmesin diye, vize ile ilgili yükümlülüklerinizin tamamını biz hallediyoruz. İlk andan itibaren, vizeniz hazır halde pasaportun teslim alınması ve tarafınıza yollanmasına kadar, Yunanistan vizesi almak için yanınızdayız.

Yunanistan Ada Vizeleri sayfamızı ziyaret ediniz.

Yunanistan Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay S.S.S

Yunanistan Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Vize İşlemleri Nedir?

Yunanistan Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay vize başvuru merkezlerinde kısa süreli Yunanistan vize işlemleri yapılmaktadır. Vize başvuru sahipleri gerekli vize evrakları ile vize başvuru merkezine gelir ve Yunanistan vize ücretini öder.

Yunanistan Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Hangi Bölgeleri Kapsar?

Yunanistan Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay vize başvuru merkezlerinde Gaziantep, Adana, Diyarbakır ve Hatay illerinde oturan ve çevre illerde ikametgah eden vize başvuru sahipleri Yunanistan vize işlemlerini yapabilir.

Yunanistan Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Yunanistan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Yunanistan Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay vize başvuru merkezlerinde Yunanistan vize başvurusunun sonuçlanma süresi 5-7 iş günüdür.